Strona startowa Start24.pl :: R e k l a m a :: Popraw WZROK już teraz!

Katalog START24.pl :: Najlepsze strony w sieci przez 24 h/dobę!

Wyszukiwarki :: Google * AllTheWeb * NetSprint * Gooru


   START24.pl   Katalog Start24.pl :: Dodawanie stron
 Mapa stron - serwisy

Jak dodać stronę do Katalogu?

 NieZbędnik - Żółte strony Generalnie są 2 sposoby na dodanie strony do naszego katalogu:
  1. Wiele stron wybieramy my sami, w myśl zasady "4xN" czyli: Najpopularniejsze / Najciekawsze / Najprzydatniejsze i Najlepsze - czyli, nagrodzone w różnych konkursach stron www lub posiadający wysoki PageRank w wyszukiwarkach.
  2. Poprzez zgłoszenie Waszej strony do nas => zgłaszam stronę. Umieszczenie naszego banera lub dodanie Start24.pl do Waszych linków zwiększa szanse Waszej strony na dodanie do naszego katalogu (jednak nie jest gwarancją dodania).
 Więcej ::
 Startuj z nami
 O nas + dla prasy
 OnLine ::
 Ściana START24.pl
 Polczat - Na CZATy
 Działy ::
 Podróże lotnicze
 Gry - super linki * Gierki
 GSM Linki + SMS, MMS

Jesteś w naszym Katalogu? Zamieść to wyróżnienie:

Więcej o wyróżnieniu

- - - - -

Uwaga: Ze względu na ilość zgłaszanych stron, nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie maile, ani też powiadomić wszystkich o decyzji. Strony dodajemy do katalogu po ich osobistej weryfikacji (nie robimy tego automatycznie) ze zrozumiałych względów - u nas liczy się jakość, a nie ilość zaksięgowanych stron.

Nasz Katalog stawia na przydatność i jakość gromadzonych stron (wg. zasady "4xN"), nie idziemy natomiast w kierunku ilości zaksięgowanych stron - od tego są inne katalogi, bazy firm i wyszukiwarki. Pragniemy by nasz katalog liczył około 50-150 najlepszych stron z każdej dziedziny (łącznie około 2000 stron), by zwiększyć przejrzystość i szybkość wyszukiwania. Dlatego też musimy odmówić wielu, często dobrym serwisom, z poniżej podanych przyczyn:
=> serwis jest zwykłą stroną firmową, często o charakterze regionalnym (nie możemy dodać wszystkich firm, tym bardziej jeśli działają tylko na małym terenie);
=> zgłoszony adres jest zwykłą stroną prywatną (takich stron jest miliony, nie możemy więc wszystkich dodać);
=> zawartość strony pokrywa się z zawartością innych stron, będących już
w katalogu, lecz bardziej znanych (mających wysoki PageRank);

Są wyjątki, kiedy możemy przyjąć daną stronę, np:
=> gdy strona była już nagradzana w różnych konkursach jako strona ciekawa lub dobrze zaprojektowana
=> posiada wysoki PageRank w wyszukiwarkach;
=> umieści link lub nasz baner na swoich stronach, prowadzący do www.start24.pl (choć nie gwarantuje to dodania do naszego katalogu).

- - - - -

Jeżeli chcą Państwo, by dany serwis koniecznie znalazł się na naszych stronach, a tym samym zwiększyć swoją popularność i PageRank, proponujemy tanią i skuteczną reklamę - więcej tutaj.

- - - - -

Chcesz umieścić nasz baner na swoich stronach? Oto nasze banery (468*60 pikseli, tylko 4 KB):

[tekst] START24.pl :: Idealna Strona Startowa

Nasz mini button 80 * 15 px - polecaj nasz serwis.

 


 Masz stronę WWW ? Chcesz być partnerem Start24.pl ? Przeczytaj ...

Jeśli TWÓJ serwis znalazł się u nas w stronach polecanych / naszym katalogu / na stronie głównej Start24.pl => masz dużą szansę, iż PageRank Twojego serwisu wzrośnie, przez co strona będzie wyżej w wyszukiwarkach. Ta szansa wzrośnie jeszcze bardziej, jeśli dodasz do SWOJEGO serwisu link prowadzący na www.start24.pl - bowiem jeśli rośnie nas PageRank (a jest już i tak dosyć wysoki), przekłada się to także na inne witryny.

Każdy kto lubi nasz serwis może nas wspierać, wystarczy dodać link do nas. Może to być zwykły link www.start24.pl bądź z dowolnym opisem, np.:

- Start24.pl - Idealna Strona Startowa

- Start24.pl - SMS, Portale, Szukaj

- Start24.pl - internet, media, rozrywka

- Start24.pl - jedyny taki Katalog!

 ... i jak tylko chcecie!

Pamiętaj Twój link jest u nas bez żadnych przeróbek! Warto zauważyć, że wiele katalogów nie adresuje wprost do Twojej strony, lecz posługuje się symbolem z bazy danych. W efekcie tego, żadna z wyszukiwarek nie zalicza takiego odnośnika na Twoją korzyść! Start24.pl jako jedyny tak popularny katalog w kraju, umieszcza linki działające na WASZĄ korzyść! Robimy to specjalnie, gdyż od samego początku promujemy serwisy warte polecenia, bez żadnej obłudy. Liczymy więc na Wasze wsparcie i link do naszego serwisu na Waszych stronach. Wspierajmy się wzajemnie. Dziękujemy

- - - - -

Chcesz być partnerem Start24.pl

Jeżeli Twój serwis posiada wysoki PageRank (PR 3/4/5 lub większy), dużą oglądalność lub po prostu jest bardzo ciekawy (bo zdajemy sobie sprawę, iż sam PageRank nie świadczy o tym czy strona jest dobra i ciekawa), jest możliwość darmowej wymiany linkowej między naszymi serwisami. Należy do nas zgłosić stronę z opisem (PR lub liczba odsłon) oraz umieścić nasz link tekstowy na swojej stronie głównej lub pozostałych stronach. Jeśli Wasza witryna spełnia nasze wymagania, zostanie link do niej umieszczony w naszym katalogu bądź na naszej stronie reklamowej i partnerów.

Sprawdź PageRank swojej strony: Bannedstuff.com lub na Top25web.com/pagerank.php

Link tekstowy w naszym serwisie to szansa na wyższą pozycję w wyszukiwarkach, jeżeli jednak zależy Państwu na pewnym, szybkim i tanim dotarciu do klientów, zapraszamy do taniej reklamy u nas.


 
 R e k l a m a  Reklama u nas...