Powrót na stronę główną... :: R e k l a m a :: www.wzrok.net - Popraw Wzrok

START24.pl = Kilka słów o nas

Wyszukiwarki :: Google * AllTheWeb * NetSprint * Gooru


Startuj z namiDodaj do UlubionychPoleć nas znajomym


 Start24.pl :: informacje o nas    Pytania i odpowiedzi
 O nas ::

 Informacje prasowe

opcje i ustawienia.

(1)  Czym jest wortal startowy Start24.pl ?

Start24.pl - to hybryda 3 funkcji: typowa strona startowa + katalog najlepszych stron w sieci + niezbędniki (yellow pages - bazy danych i wiedzy, gry, sms, gsm, wyszukiwarki, itp.). Strona startowa ma ułatwiać poruszanie się w sieci, to ta strona od której rozpoczynacie buszowanie po zasobach internetu. Samo słowo wortal oznacza portal wertykalny (zajmujący się tylko wybraną dziedziną).

- - - - -

(2)  Od kiedy istnieje Start24.pl (Start5.com) i co dalej?

Historia Start24.pl sięga 2000 roku. Do roku 2001 serwis miał wiele różnych nazw. W listopadzie 2001 roku z połączenia kilku serwisów powstał Start5.com - od tej szybko rośnie jego popularność. Każdego miesiąca notujemy wzrost o około 20 %. Na przełomie 2003/2004 roku nasz serwis znajduje się w pierwszej 6-tce najpopularniejszych katalogów w kraju. Rosnąca popularność serwisu skłoniła nas w lipcu 2004 roku na przejście pod polską domenę (.pl) i kosmetyczną zmianę nazwy - na Start24.pl

- - - - -

(3)  Jak możecie nam pomóc  być coraz lepszym?

Możecie do nas pisać maile z uwagami, propozycjami oraz pomóc nam w promowaniu Start24.pl. Najskuteczniejszą formą promocji jest jego osobiste polecenie innym, znajomym czy grupie przyjaciół. Jak wykazują badania to najlepsza forma "reklamy". Większa oglądalność naszych stron będzie szansą na zdobycie funduszy przez Start24.pl (reklamy itp.). Możecie go też dodawać do stron Ulubionych czy też ustawić jako Stronę Startową w komputerach. Serdecznie polecam i zapraszam ponownie na www.start24.pl

Kontakt z nami ::

  Zmiana wyglądu strony głównej Start24.pl
  - - - - -

    Start24.pl wprowadził nową wersje strony głównej. Nowa wersja ma na celu zwiększenia jej użyteczności, przejrzystości oraz szybkości ładowania. Strona jest tak optymalizowana, by była idealną stroną startową dla całej rodziny i tych komputerów z których korzysta wiele osób (kafejki internetowe, praca, szkoła itp.). Swoje opinie można wyrażać w mailach lub na forum dyskusyjnym.
  Przez ostatnie kilka lat Start24.pl utrwalało swoją pozycję na polskim rynku internetowym wśród stron startowych i katalogów. Po cichu, ale systematycznie od ponad 4 lat, wyprzedził swoją konkurencję wśród typowych stron startowych oraz gonił największe katalogi i serwisy w kraju. Teraz przyszedł czas na kosmetyczne, ale gruntowne zmiany.
  - - - - -
  Jak wykazały badania firmy Gemius SA (ranking.pl), Start24.pl zajmuje 5-6 miejsce wśród katalogów w kraju (liczona jest liczba przekierowań na inne strony - co jest ważne dla reklamodawców czy w promowania innych serwisów). Start5.com zyskał pozycję zaraz po takich potęgach jak Onet.pl czy WP.pl, a wyprzedził tak znane marki jak Katalog Republika.pl, Hoga.pl czy Panorama Firm.


  Historia
   Rosnąca popularność strony, wymusiła potrzebę przejścia na polską domenę i tym samym kosmetyczną zmianę nazwy. Od lipca 2004 Start5.com zmienia więc nazwę na Start24.pl - eksponując swoją dostępność przez 24h/dobę.

  Od samego początku załoga Start5.com a dziś Start24.pl przykłada wagę do stworzenia przyjaznej strony startowej (stąd hasło reklamowe "idealna strona startowa"), dlatego też wprowadza możliwość wyboru dwóch wersji kolorystycznych. Pierwsza wersja tradycyjna: żółto-szaro-piaskowa (żółty kolor jako symbol funkcji "yellow pages").
  Druga wersja to kolorystyka uniwersalna: szaro-piaskowa.
  Co więcej, Start24.pl oferuje także możliwość wyboru sposobu otwierania się nowych stron (w nowym oknie przeglądarki lub tym samym).

  Start24.pl jest hybrydą 3 funkcji: typowa strona startowa + bazy danych i wiedzy (yellow pages) + katalog najlepszych stron www. Staramy się także promować mniej znane serwisy w naszym dziale "Gorące Linki". Przyznajemy specjalne wyróżnienia dla polecanych serwisów - "Złota Kreska".
  A wszystko po to, by pokazać internautą, że świat nie kończy się tylko na jednym ulubionym portalu, ale jest cała masa dobrych stron czy specjalistycznych wortalów tematycznych. Oczywiście są też linki do najpopularniejszych stron, w tym portali.

  Katalog prowadzony przez Start24.pl (wcześniej jako Start5.com) ma jasno sprecyzowane kryteria doboru stron. Nasza załoga nie ściga się w ilości zaksięgowanych stron, lecz zbiera w myśl zasady "4N", czyli: najlepsze, najładniejsze, nagrodzone i najpopularniejsze (wysoki PageRank). Od samego początku katalog liczy 18 kategorii, dziś gromadzi około 1800 dobrych stron.

  Przy dzisiejszej szybkości ładowania się stron internetowych, Start24.pl stara się uzyskać kompromis, pomiędzy ilością informacji a czytelnością i wyglądem strony.

  Strona startowa tego typu, może być ciekawą konkurencją dla innych serwisów, bowiem często za darmo promuje wiele interesujących witryn, co jak widać w statystykach Gemiusa, jest coraz częściej doceniane przez Internautów.
  - - - - -

  Start24.pl informuje

 
 Dlaczego my?  Zobacz
 • Dlaczego START24.pl jest idealną stroną startową w zasoby internetu?

  Ponieważ posiada już na pierwszej stronie wszystko to co jest niezbędne i najczęściej używane, czyli:
   
 • linki do portali, wortali, wyszukiwarek, niezbędników itp.
 • bramki SMS (polska i cały świat) + MMS + GSM
 • katalog najlepszych stron w sieci
 • najlepsze wyszukiwarki (Google, Netsprint)
 • linki szybkiego dostępu (prasa, radio, TV, FM)
 • przejrzysta szata graficzna z możliwością wyboru kolorów i sposobu otwierania nowych stron
 • wyróżnienia + napisali o nas

R e k l a m a ::

 


 
 R e k l a m a  Reklama u nas...

START24.pl :: Pisali o nas / Ustawienia - startuj z nami / Tania i skuteczna reklama / Niezbędnik