Strona startowa

Startuj z nami lub dodaj do Ulubionych !!

Więcej o nas... * Powiedz innym o Start24.pl


 Krótko od nas ...

   START24.pl to najpopularniejsza i najczęściej aktualizowana strona startowa w polskim internecie. Przyłącz się do nas. Powiedz o naszej stronie znajomym. Ostatnio powstało kilka stron które czerpią z naszej strony nasze pomysły - jednak to my stworzyliśmy idealną stronę startową właśnie dla Ciebie. Zaczynaj dzień z nami!

Ustaw sobie Start24.pl jako stronę główną - a zobaczysz, że będzie Twoim najlepszym przyjacielem w necie!! Lub dodaj START24.PL do stron Ulubionych w Twojej przeglądarce. Poleć nas znajomym - wyślij maila.

 Chcesz startować z nami ?

 

Jeżeli korzystasz z przeglądarki Internet Explorer (IE) wystarczy, że klikniesz na link poniżej:

- - - - -

W przeglądarce Firefox wygląda to następująco:

Narzędzia => Opcje => zakładka "Główne"

- - - - -

W przeglądarce Opera:

Narzędzia => Preferencje => zakładka "Ogólne"

- - - - -

fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/07c3a95475f9960a.html

PS.

 • W Start24.pl "kliknięte" strony otwierają się w nowym oknie (wersja 1 - domyślna). To po to, by Start24.pl był zawsze do dyspozycji. Jednak jeśli wolisz inne ustawienie zobacz wersje nr 2.
 • Wersja nr 2: to otwieranie stron w tym samym oknie przeglądarki (przydatne przy niektórych blokadach pop-up lub dla osób które nie lubią zamykać tylu okienek) = adres do ustawienia to www.start24.pl/start.htm - (dla Internet Explorer - tutaj)

Wygląd strony - którą wersje wolisz?

Swoje ulubione linki możecie dodawać także pod tym adresem: www.start24.pl/ulubione.htm - link do tej strony, a więc do Waszych ulubionych adresów, jest także na stronie głównej.

Większa możliwość personalizacji być może już niebawem (kolory, wasze działy itp.), o ile będzie zainteresowanie taką usługą. Jak pokazuje bowiem doświadczenie innych portali, nie zawsze taka głęboka personalizacja zyskuje popularność, i zdecydowana większość osób i tak korzysta z wersji podstawowej. Piszcie do nas co chcielibyście mieć na stronie startowej lub na pozostałych stronach -

- - - - -

Jeżeli masz jakieś problemy z prawidłowym wyświetlaniem stron internetowych, zobacz czy masz prawidłowe ustawienia stron w przeglądarce internetowej.

Rozmiar tekstu musi być ustawiony na wartość "Średnia" - wtedy tekst wygląda prawidłowo na różnych stronach.

==================================

Kodowanie tekstu na stronie musi być ustawione na "Środkowoeuropejski (ISO)". Większość polskich stron kodowana jest w ten sposób.

=====================

 Inne porady:

 • Jeżeli chcesz poprawić sobie widoczność na stronie (większe pole widzenia) - użyj F11 z klawiatury, czyli funkcja pełny ekran.

 • Jak otworzyć nowe okno po kliknięciu? Wystarczy przytrzymać klawisz SHIFT + klik w link.

 • Większość stron najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024*768 pikseli lub większej (np: 1280*960).

 • Typowe ustawienia monitorów CRT:
  - 15 cali = 800*600 px
  - 17 cali = 1024*768 px
  - 19 cali = 1280*960 px

 • Monitory LCD mają zalecaną jedna stałą rozdzielczość, np: dla 19 cali 1280*1024 px (ekran o proporcjach 5:4) lub 1440*900 px (ekran panoramiczny).
  - - - - -

 • Najlepsza dla naszych oczu szybkość odświeżania monitora to 100 Hz i więcej (np: 110 Hz). Za minimum uważa się dziś 80-85 Hz.

Start24.pl dostał już wiele wyróżnień za wygląd i zawartość, mimo to cały czas staramy się ulepszać stronę startową. Zobacz tutaj jak korzystać z naszej strony - jej układ i zawartość.


Reklama u nas / Więcej o Start24.pl / Kontakt

Na góre strony