Strona główna :: www.start24.pl  ::  Reklama >> www.wzrok.net

O nas :: Osiągnięcia i nagrody START24.pl

O nas :: Osiągnięcia * ReklamaKliknij by powiększyć

   Nasze  osiągnięcia ::
Start24.pl

(w latach 2001 - czerwiec 2004 znany pod nazwą Start5.com)

 

Start24.pl - jest już liczącą się stroną na polskim rynku internetowym. Z wielkiej pasji i zaangażowania, przy pomocy kilku osób, powstała strona bez której wielu nie może się już obyć. Oto, tylko część naszych osiągnięć i wyróżnień, dla potwierdzenia powyższych słów.

 

(1)

Katalog stron internetowych to podstawa każdego portalu internetowego. Właśnie z katalogów narodziły się wszystkie najważniejsze portale polskie i światowe. START24.PL (start5.com) w dosyć krótkim okresie czasu wyszedł na 5-7 miejsce w Polsce! Nasz katalog odwiedza największa ilość osób zaraz po takich potęgach jak: Onet.pl, WP.pl, Interia.pl, Gazeta.pl czy Google. Wyprzedzamy za to inne znane marki, takie jak: Hoga.pl, Panorama Firm, Gery.pl, Polska.pl oraz dziesiątki innych! To nasz wielki sukces.

<<< Grafika obok: Katalogi, z których wszyscy - polscy i zagraniczni internauci wchodzą na polskie witryny.

W maju 2006 pierwsza 10 katalogów kształtowała się następująco:

 1. Onet.pl
 2. Wirtualna Polska
 3. Google.com (directory)
 4. Gazeta.pl
 5. Start24.pl
 6. Interia.pl
 7. Dmozg.org
 8. Startowy
 9. Hoga
 10. Webwweb

Wybrane pozycje innych serwisów:

 • Gooru.pl - 11 miejsce
 • Gery.pl - 12 miejsce
 • Polska.pl - 13 miejsce

Dane za maj 2006 = Katalogi, z których polscy i zagraniczni internauci wchodzą na polskie witryny. Duża liczba przekierowań na inne strony, w połączeniu z najniższymi cenami reklam jakie oferujemy wśród popularnych stron = oto doskonała oferta dla reklamodawców. Zapraszamy.

 

(2)

Wśród osób z zagranicy (polonia i wszyscy inni) które korzystają z katalogów, jesteśmy nawet na 5 miejscu w kraju! Wyprzedzają nas tylko 4 najbardziej znane marki w Polsce, cała reszta jest za nami. Wyprzedzamy nawet katalog Republika.pl czy Hoga.pl oraz dziesiątki innych!

dane z roku 2004

 

(3)

Co więcej nasz udział ciągle rośnie. Jak widać z tabeli obok, w ciągu jednego miesiąca nasz udział wzrósł z 2,2% na 2,7%. Wszystkie dane z tabel 1,2 i 3 pochodzą z niezależnej i cenionej strony www.ranking.pl . Serwis prowadzony jest przez firmę Gemius SA - www.gemius.pl

( Celem powstania serwisu ranking.pl jest dostarczanie informacji o trendach w użyciu Internetu. Obecnie prezentujemy informacje o miejscu, z którego internauci łączą się z siecią oraz o popularności systemów operacyjnych, przeglądarek, wyszukiwarek i katalogów stron www.)

 

(4)

START24.pl (wcześniej jako Start5.com) został wyróżniony także jako "Ciekawa Strona" przez znany serwis www.reporter.pl (2003.10.28).

Link: http://web.reporter.pl/cs/index.php?p=2&x=%5ES

 

(5)

Oto wyróżnienie przyznane przez serwis Reporter.pl

 

(6)

START24.pl (oraz Start5.com) został także wyróżniony przez znaną gazetę (wersja online) PC WORLD KOMPUTER www.pcworld.pl - jako "Witryna dnia".

- http://www.pcworld.pl/witryna/1057/Start5.com.html
- http://www.pcworld.pl/witryna/1253/START24.html

 

(7)

START5.COM został polecony przez gazetę FOCUS (miesięcznik www.focus.pl) w swoim numerze z lutego 2004r.

 

(8)

START5.com znalazł się w elitarnym gronie 150 najlepszych stron internetowych według czasopisma Komputer Świat (online: www.komputerswiat.pl). O START5.com można było przeczytać w numerach: nr26 z 2003 r. str. 48 oraz nr8 z 2004 r. str.18.

 

(9)

Jednak największą nagrodą jest dla nas Wasze zaufanie, czego objawem jest stale rosnąca popularność naszej strony. Od samego początku istnienia wzrasta liczba odsłon strony głównej (wykres po lewej), jak i pozostałych naszych podstron i stron katalogu.

Oficjalne LOGO

Nowe (od lipca 2004r.)

(10)

START24.pl (wcześniej jako Start5.com) dostał także wiele innych wyróżnień i nagród. Był polecany przez inne strony jak i czasopisma (np: gazeta Click!, IDG.pl). Za wszystkie nagrody i wyróżnienia serdecznie dziękujemy. Jeśli chcesz by Start24.pl był jeszcze lepszy, podziel się z nami SWOIMI RADAMI CZY PROPOZYCJAMI.


START24.pl :: Copyright © marzec 2001-2004