START24.pl :: Idealna Strona Startowa dla całej rodziny :: Wszystko co najlepsze przez 24 h/dobę! Baw się internetem z nami

 KATALOG ::  Gorące adresy

   Google mapy - Gmail  \ NetSprint  \ Gooru

 Linki na czasie
 Strony polecane przez
 Start24.pl

 
Szukaj w Internecie Szukaj na polskich www

Katalog Start24.pl .: Najszybszy, najprostszy katalog w sieci! Tylko najlepsze serwisy, inne znajdziesz w wyszukiwarkach (tagi).

Google | Tagi .: tanie linie lotnicze - bilety lotnicze promocje - wycieczki, podróże - konsole gry - praca za granicą
 Ciekawe, nowe, dobre .:  Zobacz nowe gorące: adresy, video, informacje. Polecane strony w sieci.
 Gorące linki - PolecaMY
- Seria 91
- Seria 90
- Seria 89
- Seria 88
 
 Jesteś na .:
Start24.pl/www/nowe
 
Archiwum linków
 
 Inne katalogi .:
- Dmoz.org - Polska
- Katalog Onet
- Katalog WP.pl
- Katalog Interia
- Katalog Gazeta
- Dir Yahoo.com
- Top 10/50 - tego się szuka
- + więcej

Zobacz niżej - strony polecane przez Start24.pl

 Start24.pl :: PolecaMY .:

Co 10-20 dni przedstawiamy ciekawe (ładne, przydatne, dziwne lub po prostu "na czasie") strony internetowe. Jedna seria linków to 5 nowych tematów - 4 dania główne i jeden na "deser" (przeważnie 5-20 nowych adresów).
Jeśli Państwa serwis znalazł się na naszych stronach, można umieścić powyższe wyróżnienie - "Złota Kreska". Większość nagrodzonych stron znajduje się również w naszym katalogu najlepszych stron w sieci. Z nami, poznasz najlepsze i najciekawsze strony internetowe. Świat nie kończy się na klasycznych portalach! Wpadaj więc tutaj co jakiś czas - zawsze znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy...
R e k l a m a
- Magisterka.glt - Pomoc dla studentów
- Kozaczek.pl - świat karmi się plotką
- Wzrok.net - Program Poprawy Wzroku

 Ciekawe linki - Start24.pl poleca .:
 
 Seria 91 .:  

Radosnych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia
oraz sukcesów i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku
dla wszystkich odwiedzających życzy ekipa Start24.pl

(1 /451)- Globalne ocieplenie (GO) jest faktem. Jak by nie było od 150 lat rośnie temperatura i maleją lodowce (większość), podnosi się także minimalnie poziom oceanów. Jednak ostatnimi czasy już nic nie jest pewne na 100%. Po pierwsze neguje się wpływ ludzi na GO. Po drugie, coraz częściej pojawiają się głosy, że zaczyna się klimat oziębiać .... i bądź tu mądry.

(2 /452)- Coraz częściej na prezenty wybieramy leki dla naszych bliskich. Ceny leków można sprawdzić na następujących stronach: Leku.pl oraz infocen.pl - także część klasycznych porównywarek oferuje wyszukiwanie leków. Także w naszym katalogu jest spis popularnych i tanich aptek w dziale Zdrowie, medycyna, uroda.

(2 /453)- KampanieSpoleczne.pl - Kampanie Społeczne - różnego rodzaju akcje społeczne, mające charakter edukacyjny i ostrzegawczy. Jedną z nich jest "sprawa karpia wigilijnego" a najnowszy przykład traktowania karpia: artykuł.

(2 /454)- Skrzydelko.pl - porównywarka telefonów oraz ofert GSM.

(5 /455)- Takiej zimy choć przez kilka dni, życzymy każdemu miłośnikowi sportów zimowych oraz miłośnikom bałwanów. Wybierasz się na święta, sprawdź stan dróg.

Starsze propozycje .:

 Seria 90 .:
(1 /446)- Listopad to miesiąc w którym stosunkowo często zdarzają się pierwsze przymrozki, szczególnie rankiem i w nocy. To wyraźny sygnał, że czas zmieniać opony letnie na, no właśnie. Na zimowe czy też całoroczne? Na śnieg lepsze zimowe, ale w pozostałe dni zimy?

(2 /447)- Ratujmaluchy.pl - Ratuj maluchy! Serwis ten nie jest poświęcony ratowaniu kultowego auta epoki PRL (Fiata 126p) , tylko naszym dzieciom. Jest to akcja rodziców, którzy boją się nowej reformy szkolnej (projekt obniżenia wieku rozpoczęcia nauki) wprowadzanej na szybko w polskie realia. Warto też wspomnieć o forum dla rodziców -Forumrodzicow.pl - gdzie można wymieniać się swoimi doświadczeniami.

(3 /448)- Był czas, że Madagaskar miał być nasz. W ostatnich latach pojawiła się szansa, że metodą faktów dokonanych Polska przejmie "władzę" nad bogatą acz niewielką Islandią. A wszystko przez naszych rodaków, którzy w swej ilości zalali Islandię, głównie w celach zarobkowych. Jako że Islandia liczy zaledwie około 300 tys. stałych mieszkańców, to łatwo sobie wyobrazić, że jeśli tylko byśmy chcieli, to naszych rodaków mogło być tam dużo więcej niż stałych mieszkańców (na zachód do pracy wyjechało w ostatnich latach prawie 2 mln osób). Jednak czar prysł, gdy nadszedł kryzys. Islandia zbankrutowała, choć szykuje się pomoc międzynarodowa. Gdyby nie ta pomoc może Islandię kupił by pewien Włoch, który ostatnio wygrał w włoskim lotto jedyne 100 mln Euro (około 350 mln zł)!

(4 /449)- Wybory prezydenckie 2008 w USA. Jak wielki wpływ na inne kraje świata w tym Polskę mają USA, pokazuje w ostatnich tygodniach kryzys finansowy. Dlatego tegoroczne wybory prezydenckie budzą takie zainteresowanie w innych krajach. Garść linków na te okazje:

(5 /450)- CNN.com/2008/WORLD/europe/10/03/famous.poles/index.html - co łączy Kopernika, Jana Pawła II i ... Dodę i Joannę Krupe?

 

 Seria 89 .:
(1 /441)- Od kilku lat panuje w Europie moda na samochody klasy SUV czy Crossover - czyli "uterenowione" auta. Dziwna to moda w czasach gdy paliwa drożeją a drogi na zachodzie są rewelacyjne. Za to na nasze drogi (dziury itp.) takie auta są w sam raz.

Nie są to jeszcze auta terenowe, ale znacznie lepiej pokonują przeszkody w porównaniu z autami miejskimi, ot, pogromcy krawężników i małych dziur. Nie od dziś wiadomo, że większe koło łatwiej pokonuje przeszkody.

(2 /442)- Wielkie koła stają się coraz modniejsze nie tylko w samochodach, ale także w rowerach. Klasyczne koła w autach mają przeważnie 57-64 cm wysokości (średnica całkowita), w SUVach i autach terenowych dochodzą do 67-75 cm. W światku rowerowym zaczynają zaś wchodzić rowery na dużych obręczach (klasyczne 622 mm, ale nieco szersze) i grubych oponach, tzw. 29-calowce (72-74 cm), typowe rowery górskie mają koła 26 calowe (65-67 cm wysokości, obręcze 559 mm).

(2 /443)- KlubKeno.pl - Klub Keno - nowa gra totalizatora w której można wygrać co 5 min (link do Keno na stronie głównej koło Lotto).

(2 /444)- Pekin 2008 - Igrzyska Olimpijskie - dajmy się cieszyć sportowcom, a Chiny bojkotujmy inaczej (jeśli ktoś chce bojkotować). Garść linków olimpijskich:

(5 /445)- Wallpapers.dpiq.org/wp__0.html - kolejna baza tapet w różnych rozmiarach. I coś dla rozweselenia: Seehere.blogspot.com/2004/10/monty-python-videos-and-stuff.html - ponad 300 skeczów Monty Pythona.

 

 Seria 88 .:

(1 /436)- Panoramio.com - pokaż swoje ulubione miejsce. Fotografie na mapie Świata. Przesuwaj się po mapie świata i oglądaj zdjęcia z wybranego rejonu. Nie wiesz od czego zacząć, wybierz tagi. Panoramio to foto-witryna przejęta w 2007 roku przez Google.

(2 /437)- Dachnadglowa.org - Kampania "Dach nad Głową" jest ruchem społecznym, zainicjowanym przez Habitat for Humanity Poland wraz z grupą organizacji pozarządowych w 2005 roku. Cel kampanii to walka z biedą mieszkaniową i doprowadzenie do poprawy sytuacji mieszkaniowej Polaków. List do Premiera.

(3 /438)- Brak własnego mieszkania może być jedną z przyczyn niskiej dzietności w Polsce. Jeszcze w latach 80-tych prognozowano, że liczba ludności Polski dojdzie do 42 mln w okolicach 2020 roku. Tymczasem będzie nas ubywać i to dosyć szybko. W okolicach 2050 roku może nas być zaledwie 32-35 mln. Ciekawa witryna poświęcona liczbie ludności świata: Census.gov/ipc/www/idb/country/plportal.html - prognozy dla Polski. TOP 50 świata - Polska jeszcze na 33 miejscu. I jeszcze ciekawostka: ile osób żyło na naszej planecie od początku ludzkości?

(4 /439)- Wallpaperstock.net - tapety na pulpit w wielu rozmiarach, od 1024x768 po 1920x1200 px. Dla przykładu: beach/wallpapers_p84.html

(5 /440)- Bestpicsaround.com - baza bardzo ciekawych zdjęć.

 

Zobacz też: Najlepsze strony w sieci | Internet24.onet.pl - archiwum | Algorytmy.pl/cs - Konkurs Ciekawa Strona

Ciekawostki w Onet | Guinness world records - rekordy | Dogin.blox.pl - blog "zajrzyj tu" | Flickr.com/places - foto

 

Copyright © 2001 - 2008

Tania i skuteczna reklama || Hosting - Webd.pl || Adresy :: www.start24.pl || Kontakt z nami + o nas

Na góre strony